Services

Klimatyzacja Nagłe Awarie

Klimatyzacja Nagłe Awarie Głównie w okresach wiosenno-letnich, wtedy gdy załączamy układ po dłuższym okresie przestoju – okazuje się, że nasza klimatyzacja przestała działać całkowicie lub jej wydajność znacząco spadła. Najczęstsza przyczyną takich awarii jest ubytek czynnika chłodniczego, awaria elektroniki, lub sprężarki. Awarie traktowane są przez na priorytetowo. Posiadamy bogate doświadczenie w usuwaniu wszelkiego rodzaju awarii oraz odpowiednie zaplecze wiedzy, doświadczenia i sprzętu. Jeżeli doszło u Ciebie do awarii, skontaktuj się z nami niezwłocznie – postaramy się dojechać do Ciebie, tak…

Klimatyzacja Serwis

Klimatyzacja Serwis Warunkiem długiej żywotności każdego klimatyzatora, jest jego regularne serwisowanie. Większość producentów zaleca serwisowanie klimatyzatora 2 razy do roku – najlepiej jest to zrobić przed i po każdym sezonie. Regularny serwis klimatyzacji, ma również wpływ na Twoje zdrowie. W każdej jednostce zewnętrznej znajduje się tzw. parownik, który to chłodzi nawiewane powietrze. Na parowniku skrapla się kondensat (parownik jest bardzo zawilgocony), co sprawia, że kolonizują się na nim grzyby, roztocza i bakterie. Serwis klimatyzacji obejmuje następujące czynności: sprawdzenie szczelności układu…

Klimatyzacja

Jedną z naszych specjalizacji, jest sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów typu Split, Multi Split oraz VRF. Usługi świadczymy zarówno na terenie Krakowa, jak i  całego województwa małopolskiego. Na sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy do 5 lat gwarancji. Wybierając nas, masz pewność, że instalacja będzie wykonana perfekcyjnie. Posiadamy wszelkie wymagane przepisami  prawa uprawnienia, szkolenia i certyfikaty.

Realizacje

Poniżej można zapoznać się z naszymi niektórymi realizacjami:

Pompy Ciepła

W czasach, gdzie tradycyjne ogrzewanie naszych domów paliwami kopalnymi odchodzi w zapomnienie, mamy dla Ciebie rozwiązanie, które będzie chroniło nasze środowisko naturalne przed nadmierną emisją CO2 , a Tobie zapewni komfort eksploatacji. Proponujemy Ci system ogrzewania pompą ciepła powietrze-powietrze lub powietrze woda. Zajmij się ważnymi sprawi, a ogrzewanie pozostaw w naszych rękach.

Fotowoltaika

Specjalizujemy się również w budowaniu instalacji fotowoltaicznych, czyli instalacji, które przetwarzają światło słoneczne w energię elektryczną. Ceny energii elektrycznej sukcesywnie drożeją. Z nami możesz stać się niezależny energetycznie oraz przyczynić się do ochrony naszej planety przed globalnym ociepleniem klimatu poprzez wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii.

Green Comfort
Trątnowice 6A
32-090 Słomniki
NIP: 7343256263
FGAZ-P/12/0599/20
Bezpłatna konsultacja